Spojili jsme se s CARESSE

Akce se konala od 1. 6. 2019 do 23. 8. 2019

Každodenní prádlo

na běžné denní nošení pečlivě vybíráme šaty tak, aby nám to slušelo. Jenže samotné prádlo je základ, který jakékoliv oblečení dokáže vyzdvihnout (a nebo také shodit, když není dobře vybrané). Nabízíme barevné i střídmější prádlo v krajkovém nebo hladkém provedení, abyste na celý den mohla na svou podprsenku spolehnout a nenechat se omezovat ani prádlem, ani ňadry.

Svatební

Chystáte se na svůj velký den? V první řadě – moc Vám gratulujeme. Ve druhé řadě – pod krásné šaty patří krásné prádlo. Ať už hladká klasika, krajková podprsenka bez ramínek, lehounké průsvitné nic, to vše máme a moc rády vám pomůžeme vybrat. Tady si navíc přečtěte, co je dobré ohlídat, když ladíte své svatební šaty!

Kojicí a mateřské

Gratulujeme k miminku. Je to skvělá zpráva. Možná jste trošku nejistá, jak to teď budete zvládat. Alespoň s jedním vám moc rády pomůžeme. Nabídneme vám kojicí podprsenku, abyste mohla své dítě kdykoliv snadno a diskrétně nakrmit. Slibujeme, že kojicí prádlo bude vašim prsům, které teď dostanou opravdu pořádně zabrat, skutečnou oporou. Více o kojicím a mateřském prádle píšeme ZDE.

Neviditelné

Pracujete v bance, na úřadě, jste manažerka, lékařka? Pak pravděpodobně potřebujete hladkou podprsenku v tělovém odstínu, abyste dodržela požadovaný pracovní dress code. A přesně takových podprsenek máme přes 15 druhů! Jsou pohodlné, nenápadné a spolehlivé. Budete je milovat.

Sportovní

od jógy, přes golf, házenou, běhání, jízdu na koni, lyžích, kole, až po jumping – na všechny aktivity, kde se více hýbete, využijete sportovní podprsenku, která zajistí, že prsa budou „skákat s vámi, ne proti vám“. Nebojte se vyzkoušet a najít „tu svou“, bez které potom nedáte ani ránu. Nebo gól.

Bez ramínek

Chystáte se na ples nebo máte letní topy bez ramínek? Pak nutně potřebujete i odpovídající podprsenku, která vaše prsa vytvaruje a podrží. Silikonová ramínka se už (naštěstí) nenosí. Jak se můžete přesvědčit na tomto videu, kvalitní „straplesska“ drží bezpečně i větší prsa i při divokých aktivitách.

Plavky

Chystáte se k moři, k rybníku, na vodu nebo do bazénu? Plavky, které spolehlivě udrží vaše prsa a ještě budou mít šmrnc, jsou základ. Vyberte si ze široké nabídky plavek tak, abyste se nebála pinknout si plážový volejbal, skákat do vody šipku nebo plavat prsa.

Bandeletky

Nová letní nezbytnost každé ženy, která má klenutá stehna a chce nosit sukně. Bandeletky, pásky na stehna od značky Bandelettes zajistí, že se vám nebude kůže nohou odírat a vy tak budete moci užívat rozevlátých sukní bez punčocháčů. Více o Bandeletkách si přečtěte zde.