Nechte se hýčkat kosmetikou Dr.Hauschka

Akce se konala od 9. 12. 2017 0:00 do 23. 12. 2017 0:00

„Z PŘÍRODY PRO ČLOVĚKA“ – to je heslo a základní myšlenka firmy WALA, která již od roku 1935 vytváří řadu antroposofických léčiv z těch nejkvalitnějších substancí. V roce 1967 vznikla v této společnosti nové jedinečná kosmetika Dr. Hauschka. Složení všech přípravků této kosmetiky je založeno na letitých zkušenostech výroby celostních léčiv a léků.

Všechny výrobky nesou značku NaTrue – certifikovaná přírodní kosmetika. Je vhodná pro alergiky, ženy, muže a děti v každém věku. Není a nebyla testována na zvířatech.

Přírodní kosmetika Dr. Hauschka se pyšní vysokou kvalitou. Je postavena na trochu jiném principu, jedná se o tzv. holistickou kosmetiku. Její princip spočívá v tom, že pleť stimuluje k její vlastní regeneraci a její stav vnímá jako obraz stavu našeho celého organizmu. Pleti nedodává žádné substituční látky a proto nevzniká žádná závislost pokožky na vnějším přísunu hydratace, nebo výživy. Naopak, pokožka je povzbuzována, aby si potřebné látky vyráběla sama a zůstala tak dlouho aktivní a živá.

 více na stránkách studia Dotek přírody, Brno: www.dotekprirody.cz